Пігулки для схуднення – швидкий результат чи повільна смерть?

 

/data/blog/128108/452851008715d5c455940f498d7cee98.jpg

 

Щодня, дивлячись у дзеркало, кожна жінка бачить якісь недоліки. Навіть якщо їх в принципі й нема. Всякими способами ми намагаємось зробити себе привабливішими: косметика, фітнес, трендовий одяг, салони краси. І щоразу намагаємось витрачати якомога менше зусиль, особливо у боротьбі з нашим найзлішим ворогом – зайвою вагою.

 

Чому пігулки для схуднення настільки популярні?

Чого тільки не придумали у 21 столітті: «чудодійні» браслети, «мегаефективні» пояси для схуднення, «цілющі» таблетки.Маркетинг пішов далеко вперед, адже ми бачимо, що люди все це купують, не звертаючи уваги на протипоказання, побічні наслідки.

 

Уявімо ситуацію: після 10 переглядів однієї і тієї ж реклами таблеток для схуднення ви все таки наважуєтесь купити чудо-ліки. Не звертаючи уваги на ціну,(яка є досить немаленькою), ви з піднесеним настроєм, наближеним до ейфорії, виходите з аптеки, уявляючи себе влітку у новому купальнику і з новою фігурою.

 

Речовини, які входять в склад препарату, вас мало хвилюють, оскільки у вас мало часу для того, щоб перевіряти в інтернеті кожну хімічну сполуку. Приймаєте таблетки. Змін нема. Приймаєте день, два, три, десять. І поступово ви відчуваєте втому, сонливість, головні болі, нудоту, запаморочення, прискорене серцебиття. «Можливо, це підтверджує той факт, що ліки все таки діють?» - подумаєте ви. Так, вони діють. Але не так, як планували ви.

 

Чим шкідливі таблетки для схуднення?

Жоден виробник не вказує на етикетці повний склад речовин, що входять в даний препарат, тільки природні компоненти. Для того, щоб відволікти вашу увагу від основних компонентів, все приховують за яскравою упаковкою і гострослівними назвами. І варто просто зрозуміти, що ані екстракт шипшини, ані ромашка не принесуть ніякого ефекту. Зазвичай до складу «чудо-пігулок» додають специфічні речовини, які є забороненим у більшості країн, в тому числі і в Україні. Ефект цих речовин полягає у тому, що вони діють на центр ситості у корі головного мозку. Так ви запевняєте свій організм в тому, що він не голодний і з часом повністю втрачаєте апетит. А це є основною причиною анорексії.

 

Заборона цих речовин пояснюється безліччю ефектів, а саме:

  • неспокій;

  • головний біль;

  • безсоння;

  • нудота;

  • підвищена пітливість;

  • сухість у роті;

  • серцебиття.

 

Згодом можливий розвиток деяких психічних розладів, поява змін з боку крові.

 

Шукаємо альтернативу разом з Оксфорд Медікал

На думку лікарів і просто з логічної точки зору, варто боротися не з зайвою вагою, а з її першопричиною. В першу чергу треба звернути увагу на власний спосіб життя: скільки і яку їжу ми вживаємо, чи витрачаємо стільки енергії, скільки споживаємо. Також варто знати, що причиною появи зайвої ваги можуть бути розлади з боку ендокринної системи, такі як гіпертиреоз, цукровий діабет, внаслідок чого спостерігаються порушення обміну речовин.

 

І в багатьох випадках спостерігається досить таки банальна причина – спадковість. Але в жодному разі це не повинно бути виправданням! Це головний стимул, щоб працювати над собою, своїм здоровям і зовнішністю, прагнути до ідеалу.

 

Тому, враховуючи все вищесказане, застерігаємо вас - в жодному разі не займайтесь самолікуванням! Краще звернутися за порадою до фахівця, а саме гастроентеролога або дієтолога, який допоможе вам побороти цю проблему перевіреним методом: індивідуально підібрана дієта, фітнес, аеробіка, йога, спортивні ігри.

 

Також існує безліч косметологічних методів боротьби з зайвою вагою: лімфодренажний масаж, гаряче обгортання з різноманітними живильними речовинами і різні антицелюлітні програми, з якими ви можете детальніше ознайомитися у нашій клініці.

 

Алла Курилець
Лікар гастроентеролог-дієтолог


22.03.2017 Алла Курилець 1521 0
Коментарі (0)

26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

670
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1938 7
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1133 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

554
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6904 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11396 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

337

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1083

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1116

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1111
29.03.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

68
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

285
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1084
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

657
25.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

754
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2950
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4445
29.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18441
29.03.2024

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув майже 90% законопроєкту про мобілізацію.  

72
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

324
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

353
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

664