"Золота" та "Срібна" ліги шкільного турніру з футзалу розіграли четвертий тур (фото)

У суботу, 18 лютого, розпочався четвертий тур основного етапу Шкільного турніру з футзалу на "Кубок міського голови та НФК "Ураган".

Першими розіграли передостанній тур команди "Золотої ліги" та школи із групи "А" "Срібної ліги". Хто вже встиг зарезервувати собі місце у півфіналі, а, хто тільки додав інтриги? Читайте далі…

"ЗОЛОТА ЛІГА"

ЗШ №16 - ЗШ №10 - 0:4
Першими тон ігровому дню задавали найсильніші команди проекту. Варто відзначити, що із завданням впоралися на "відмінно". Звичайно, не без того, що ігри за участі чинного чемпіона завжди додають колориту. Очікувано, ЗШ №10 розпочала із пресингу та відразу зосередилася в атаці. Вже на 4-ій хвилині Роман Копаниця повів в рахунку, а за лічені миттєвості прикрий автогол ЗШ №16 подвоїв перевагу фаворита. До перерви Копаниця ще раз "засмутив" ЗШ №16, тож на перерву пішли із рахунком 3:0. В другому таймі атаки 10-ї не припинилися, натомість ЗШ №16 добре працювала в захисті, тож 10-ій вдалося реалізувати тільки один м’яч, який до свого активу додав Роман Копаниця. Таким чином, ЗШ №10, впевнено очоливши турнірну таблицю, стає першим півфіналістом найпрестижнішої ліги.

СШ №11 - ЗШЛ №23 - 2:2
Цей поєдинок став справжньою "родзинкою" туру! Ще б пак! Команди продемонстрували неймовірну волю до перемоги, яка втілилася у боротьбі на кожному клаптику поля. Розпочали із обопільних атак, які з перших хвилин увінчалися гострими моментами, однак на заваді стояла реалізація моментів. Тільки на 9-ій хвилині СШ №11 повела в рахунку - гол забив Богдан Марій, з такою ж мінімальною перевагою суперники пішли на перерву. Повернувшись, ЗШЛ №23 завдяки Олександру Колеснику зрівняла рахунок, а ще більшої інтриги додав автогол СШ №11. Тож далі пристрастей стало ще більше, жодна з команд не хотіла втрачати перемогу і докладала всіх зусиль, щоб реалізувати свій момент. У підсумку - розписали цілком закономірну бойову нічию, а фінальну крапку у протистоянні поставив Олег Горбатий, який зрівняв рахунок - 2:2.

ЗШ №24 - ЗШ №15 - 3:1
Гра розпочалася із швидкої атаки ЗШ №24, яка відразу ж увінчалася успіхом - вже зі старту ЗШ №24 повела в рахунку - гол забив Ілля Яворський. Після першого забито 24-а почала грати ще більш впевнено, натомість, ЗШ №15 була не менш мотивована і докладала максимум зусиль, щоб відігратися. Вже на 8-ій хвилині 15-а зрівняла рахунок - відзначився Михайло Іванюк. Другий тайм знову розпочався зі швидкого гола Іллі Яворського. ЗШ №24, отримавши перевагу, знову перехопила ініціативу і далі у воротах ЗШ №15 відзначився ще й Володимир Вагілевич. Таким чином - 3:1.

СШ №1 - ЗШ №25 - 2:1
Перша хвилина поєдинку - і перший гол, який на свій бомбардирський рахунок записав Максим Федорко. Взявши ініціативу у свої руки, СШ №1 продовжила атакувати суперника. Варто віддати належне і ЗШ №25, яка старалася відігратися і мала хороші нагоди при контратаках, однак підвела реалізація. Натомість, 1-а школа на перерву зуміла піти із рахунком 2:0 - Федорко додав до активу ще один м’яч. Зі старту другої дванадцятихвилинки ЗШ №25 відігралася завдяки голу Костянтина Борковича, а до кінця матчу команди ще обмінялися атаками, але рахунок так і залишився незмінним - 2:1 на користь СШ №1.

"СРІБНА ЛІГА"

ЗШ №28 - Католицька ЗШ - 2:1
Інтриги додали на спортивному майданчику і учасники "Срібної" ліги - ЗШ №28 та Католицька ЗШ. Обидві команди продемонстрували хорошу рівну гру, не дивно, що батл видався запеклим. Першою повела в рахунку Католицька ЗШ - гол оформив Ілля Хруник, і попри всі зусилля свого візаві до кінця першого тайму команда таки не втратила переваги в рахунку. Після перерви школи відзначилися хорошими нагодами біля воріт одне одного, а рахунок зрівняв автол Католицької ЗШ. Щоправда, на останній хвилині матчу ЗШ №28 таки вдалося реалізувати момент і вибороти три очки. Переможний гол залишився за Максимом Тисаком.

ЗШ №21 - ЗШ №22 - 1:6
З перших секунд ЗШ №22 почала нав’язувати супернику свою гру, і варто сказати, що їй це вдалося. Зі старту 22-а раз за разом створювала гольові моменти і успішно їх реалізувала, не дивно, що ЗШ №21 не залишалося нічого іншого, як зосередитися в захисті. На 2-ій хвилині влучними голами відзначилися Денис Олексюк та Ігор Маланчук, а за кілька миттєвостей до товаришів приєдналися Любомир Пасічнях та Андрій Ліцовський. Варто віддати належне й ЗШ №21, яка не втрачала віри й оптимізму, і вразила значною кількістю гольових моментів, однак, до кінця першого тайму жоден з них не змогла реалізувати. Після перерви 22-а продовжила свою серію і далі по-максимуму використовувала свої нагоди - спершу відзначився Назар Ільків, а до завершення поєдинку дублем похизувався Денис Олексюк. Однак, ЗШ №21 таки вдалося "розмочити" рахунок - гол забив Володимир Завійський, але перевага таки залишилася за ЗШ №22 - 6:1.