Учасниця “Голос країни” з Прикарпаття Іванна Червінська розповіла як живе і над чим працює

 

 

На проекті “Голос країни” Іванну Червінську з Печеніжина, що на Коломийщині, охрестили “Карпатською мавкою”, яка зачаровує. І відзначали, що дівчина відроджує народну пісню.

 

Як живе, над чим працює і коли завітає на Прикарпаття – Іванна Червінська розповіла в ексклюзивному інтерв’ю для “Дзеркала Коломиї”, передає Фіртка.

 

– Іванно, розкажи трохи, чим зараз живеш, над чим працюєш?

– Зараз я записую спільний альбом з гуртом Gypsy Lyre. Беручи участь у проекті “Голос країни”, на сліпих прослуховуваннях я виконувала пісню “Летів пташок”, аранжування якої написав лідер гурту – Геннадій Бондар. Вважаю його одним з небагатьох музикантів, які вміють тонко підкреслити красу української пісні. Кілька робіт, які, можливо, ввійдуть в альбом, ви вже можете почути в соцмережах на офіційних сторінках.

 

– З чого починається день Іванни Червінської?

– Є три обов’язкові пункти, які я виконую щодня: прокинувшись, п’ю теплу воду, роблю зарядку і прибираю. Все інше – залежно від зайнятості. У вільний час я вишиваю, читаю, граю на гітарі. А в теплу пору катаюся на велосипеді. І музика зі мною завжди! Якщо я не займаюсь музикою – я її слухаю!

 

– А яке Твоє найбільше досягнення?

– Я вважаю найбільшим своїм досягненням – участь у проекті “Голос країни”. Дуже складно було дійти до півфіналу і шкода було залишати шоу. Там я здобула важливий досвід, зустріла багато хороших людей, попрацювала із Святославом Вакарчуком і зрозуміла, куди рухатися далі. Сподіваюся, що найбільші мої успіхи ще попереду!

 

– Чи плануєш концерти у нашому краї?

– Так, після презентації альбому ми з гуртом Gypsy Lyre неодмінно приїдемо на рідне мені Прикарпаття! Я дуже люблю свій край і виступати перед краянами – велика честь для мене. Тим часом шукатиму організатора такого заходу, сподіваюся, що, прочитавши це інтерв’ю, хтось відгукнеться.

 

– Шоу-бізнес в Україні, який він?

– Для мене це складне запитання тому, що фактично я зі своєю творчістю до шоу-бізнесу відношення не маю. Здебільшого музика, якою я займаюся, вважається некомерційною. Хоча бачу, що останнім часом у нас є зміни в кращий бік – щоразу більше українських виконавців мають можливість потрапити на радіо і виступати в пристійних залах. Це мене дуже тішить.

 

– Чи важко бути знаменитою?

– Не вважаю себе знаменитою настільки, щоб мені це заважало. Поки що мене нечасто впізнають на вулиці, тим більше без яскравого національного вбрання, у якому я переважно виходжу на сцену. Зараз це більше той етап, коли багато людей звертаються в соцмережах – дякують, висловлюють свої почуття, запрошують з концертами. І після концертів слухачі також підходять, щоб сказати кілька слів, сфотографуватися чи взяти автограф. Це все дуже надихає, тому я стараюся приділити увагу і зі всіма поспілкуватися.

 

– Розкажи, будь ласка, про творчі плани…

– Важко сказати… Плани далекосяжні! Також я думаю, що не менш важливим, ніж досягнення мети, є шлях до неї. А це постійне зростання, самоконтроль і важка щоденна праця. Сподіваюся, все задумане вдасться.


23.01.2017 656 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1104
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2466
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2082
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2127
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6439 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2413 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

289

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1113

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1138

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1355
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

235
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

558
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2022
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26468
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

520
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10424 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7963
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

504
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

366
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

517
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

591
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1537