Прикарпатка Леся Кропивко розповіла про своє життя після реаліті-шоу

 

 

Мешканка Великої Кам’янки, що на Коломийщині Леся Кропивко взяла участь у реаліті-шоу “Панянка-Селянка”.

 

Леся помінялася місцями у шоу з солісткою гурту “Tiramisu” Наталією Варченко, інформують ”Вікна” з посиланням на прес-службу телеканалу ТЕТ.

 

Дівчата обмінялися життями на три дні. Леся розказала про свої враження і зміни в житті.

 

Вона розповідає, що відразу не повірила, що її запрошують взяти участь у такому проекті.


”Шеф-редактор мене дуже довго переконувала, що це не розіграш. Дуже часто згадую, як вона сміялася. Коли все владналося, то я була дуже рада, що буду приймати участь в проекті”, — розповідає Леся.


Але зразу ж виникла проблема — Лесю не хотіли відпускати з роботи. Але дівчина знайшла вихід з цієї ситуації — три дні вона залишалася на дві години пізніше та приходила на годину раніше зранку.


До приїзду панянки готувалася вся родина:


”Вся моя родина була дуже рада приїзду панянки, тому знаючи, що вона буде заглядати у всі куточки хати - ми поробили всюди порядки та придумали їй цікаві завдання. Також покликали бабусю, щоб було веселіше”, — пригадує селянка.


Дівчина розповідає, що найбільше їй запам’яталися зйомки до пізньої ночі, після яких треба було о сьомій вставати. Кажож пригадує, як виконувала завдання. Каже, що не всі вдавалися з легкістю, як би їй цього хотілося.


”Спочатку був спортзал. Зі сторони дивитися було легко, але коли я спробувала, то виявилося, що це надзвичайно важко. Після декількох вправ все тіло боліло, але я продовжила тренування. Потім було ще одне непросте завдання — масаж на попу бамбуковими паличками, який мав робити чоловік. Я була дуже обурена, засмучена, хотілося просто все лишити і поїхати додому. Всі почали вмовляти, що тут немає нічого страшного. Все ж таки, моя взяла і завдання, нажаль, було не виконано”.


Сялянка каже, що не хотіла б помінятися місцями з панянкою назавжди, тому що  не змогла постійно бути в такому русі. Розповідає, що досі спілкується із Наталею, ділиться враженнями від минувшого дня. Також підтримує зв’язок і з її друзями, з якими познайомилась під час участі у проекті.



”Майже рік минув після зйомок програми, а ми й досі спілкуємося і ділимося враженнями від минувшого дня. Також не забувають про мене її друзі: Жанна Завялова та Вахтанг Вахтанашвілі. Вони також мені часто пишуть, а Жанна вже декілька разів запрошувала мене до себе в Київ”, — розповідає Леся Кропивко.



Після проекту життя селянки кардинально не помінялось. За гроші, які їй дала панянка провела до свого будинку воду.



Також Леся збирається заміж і запросила на весілля і Наталку, але та через щільний графік не може приїхати.


”Після проекту моє життя глобально не змінилося, але є дуже приємна новина. Незабаром я виходжу заміж. Запрошувала Наталю та її подружку Жанну. Нажаль, вони не приїдуть. Заздалегідь попередили і сказали, що дуже багато роботи і не мають змоги приїхати, хоча дуже хотіли побувати у мене в гостях. Також, я хотіла сказати, що ті гроші, які дала Наталя були використані за призначенням. Я чесна людина і якщо сказала, що проведемо воду до кухні, то так і сталося. Безмежно вдячна Наталі за таку допомогу. Тепер у нас є водичка, до речі, дуже смачна, із джерела”, — каже  Леся.


30.09.2016 729 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1120
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2479
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2087
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2136
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6455 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2420 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

292

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1117

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1142

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1358
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

239
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

562
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2027
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26478
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

525
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10428 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7970
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

507
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

371
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

521
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

594
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1544