Вихід Британії з ЄС підсумував тенденцію останніх десятиліть

 

 

Вихід Британії з ЄС підсумував тенденцію останніх десятиліть. 


Коли при владі в європейських країнах перебували люди, що пережили жахіття війни і розуміли первинність етичних та моральних принципів – країни розвивалися, суперечності між ними нівелювалися, об’єднана Європа міцніла і розширювалася. 


Коли до влади почали приходити люди покоління т.з.«сексуальної революції 1968 року» - почалися зворотні процеси.

 

Покоління-1968 виросло після війни, християнську етику, на якій базувався державний лад та система взаємин європейських країн, почали вважати анахронізмом, щораз більше допускали політику подвійних стандартів, релятивізму та розмивання основних морально-етичних цінностей. 


Замість етики і цінностей європейці вознесли на п’єдестал «золотого бичка», вважаючи ріст ВВП найвищою цінністю і критерієм успіху.

 

Утворилося не вікно, але малесенька «кватирка можливостей» переоцінки цінностей, гіперболізованого лібералізму і трактування демократії як все-дозволеного диктату різного роду меншин.


Через цю «кватирку можливостей» свою отруту в європейські мізки негайно вприснув «рускій мір». Підживили фінансовими та інформаційними ресурсами руйнівні, гнильні процеси з метою поступового руйнування успішного ЄС як зразка наслідування і геополітичної альтернативи для колишніх сателітів Росії.

 

З кожним роком ця диверсійна операція проти західної цивілізації розгорталася щораз успішніше. Напрацьовану в часи «холодної війни» протиотруту європейці наївно викинули, переконані в можливості перетворення азійського російського хижака на адепта європейських цінностей. Найвищий рівень наївності, що межує з дебілізмом, недавно продемонстрував німецький міністр Штайнмаєр. Він негайно заперечив, коли Медвєдєв заявив, що зараз холодна війна Росії із заходом відновилася. Можна не вірити власній розвідці, ігнорувати висновки аналітиків – але коли голова російського уряду відкрито про таке заявляє, то заперечувати очевидне може хіба-що агент Кремля. Якщо такі кадри керують європейськими державами, то майбутнє ЄС виглядає сумним.

 

Отже, «перший пішов». 


Європі пора повертатися до пріоритету цінностей і принципів над матеріальною вигодою, пригадати формат політики здорового глузду 80-х років.

 

Євген Глібовицький: «Безпека і багатство, яких ми так прагнемо в Україні, - більше не панацея для сталості розвитку. Маємо новий світ, в якому суспільства знищуються зсередини недовченими, але дуже суб'єктними групами людей. У пошуку простих рішень вони ріжуть золотих курей, стріляють собі в ноги і виставляють нафантазовані рахунки своїм сусідам, реально очікуючи їхньої сплати, щоб далі протринькати ресурси.


Британія, США, Нідерланди - дзвіночок, що нам доведеться не тільки наздоганяти, але й зростати рівномірно всім суспільством. Інакше одного дня якась чергова "чорна рада" може все припинити».

 

Богдан Панкевич


Коментарі (1)

Wasyl Ryba 2016.06.25, 23:03
але ясно, що халяви для нахлібників вже не буде. ну нам се не грозит, бо нічо він не мали все що здобули то мозолєма. Не то що полякам давали й давали боятисі РФ і їх друзів з ФРН не треба, бо англосакси не допустіт німців до злучки з РФ. Мінску-2=конец, воєнний стан і скорий конец вОйни. Агентам німців при владі труба, тому вибори дуже скоро
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1881
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1819
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1816
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5361 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2113 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1479

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

684

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

742

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

934

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

970
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1720
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3633
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10213
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26088
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10139 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7678
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

862
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1362
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

348
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1237
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

834
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1041